metinek2triki

Opis forum


#1 2009-11-07 17:02:51

Administratorek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-05
Posty: 9
Punktów :   

Wojownik Body co i jak (krok po kroku)

Witam:



CHCIAŁBYM WSZYSTKIM PRZEKAZAĆ BARDZO WAŻNĄ SPRAWĘ ! BODY JEST POSTACIĄ DYNAMICZNA (!!!) DLATEGO NIE POWINNO SIĘ BODYM GRAĆ Z BRONIA DWURĘCZNĄ ! JEŻELI CHCECIE BYĆ POWOLNI WYBIERZCIE MENTALA, BĘDZIECIE MIELI WIĘCEJ DEFA ! GRA BODYM Z BRONIĄ DWURĘCZNĄ TO PODSTAWOWY BŁĄD BARDZO DUŻEJ ILOŚCI GRACZY GRAJĄCYCH WOJOWNIKIEM BODY ! DALEJ ! BARDZO WAŻNĄ RZECZĄ DLA BODEGO SĄ BONUSY DO HP, KRYTYKA I PRZESZYWEK !!!!!

Wybór nicku:

Tutaj mam tylko kilka rad: jeśli macie(załóżmy) 12 lat, W ŻYCIU nie zakładajcie nicków "Maciek12" czy "jestemkolo11" - do żadnej porządnej gildii nikt nie przyjmie kolesia, po którego nicku widać, że jest strasznie infantylny i może się zachowywać dziecinnie=szkodzić imieniu gildii. Większość porządnych gildii ma warunek przyjęcia: minimum 18 lat. Nawet jeśli tyle nie macie, to choć starajcie się na tyle zachowywać. Poza tym, bierzcie pod uwagę, że przez następnych kilka miesięcy(czy lat) będziecie znani pod tym, co sami wymyślicie, zatem postarajcie się bo to naprawdę ważna sprawa:) Nick przykładowy: MorGreen


Więc tak. Dla wojownika bodego jest jeden idealny statystyki ! 1:1 Siła:Wit z lekką przewagą siły! Wtedy nie mamy ani za mało defa ani siły. Krótko i na temat ponieważ to jest JEDYNY dobry stat dla wojownika bodego !


Skille (Umiejętności)
Mamy kilka sposobów na rozdanie skilli:

Klasyczny
Aura - Berserk - Wir/Szarża (Jak ktoś zamierza nie być zamożnym (xD) radziłbym lepiej Szarże, dmg podobne a KU - Księgi Umiejętności znacznie tańsze).
No więc takie rozdanie skilli jest bardzo dobry na metki (bojowiec oczywiście ale o tym później) do expa z buta jak i z konia (!) a również do pvp. Nazwa klasyczny - dlaczego? Dlatego ,że bardzo dużo osób idzie tym buildem. Polecam !

Powoooolnyy
Aura - Wir - Szarża - 3 stronne
Sama nazwa mówi 'Powolny' tzn nie walimy za szybko, build sprawdza się dobrze w expie do około 40lv a później klops! Walimy tak powolnie z bojowca jak mental a to jest bardzo uciążliwe i denerwujące... Nie poradzimy sobie również tak dobrze w pvp z bodymy jak w buildzie klasycznym i w metkach też nam gorzej będzie szło... Nie wiem co ludzie widzą w tym buildzi, mi się nie podobał... Body jest postacią dynamiczną jak jest wspomniane na początku...

Alternatywny
Berserk - Aura - 3stronne /Wir/Szarża
Why alternatywny ? Zauważmy ,że berserk zamienił się z Aurą :-). Ten build od samego początku gry (low levela tzn jak wchodzi pierwsza eMka) jesteśmy szybcy i dynamiczni lecz nasze dmg jest marne... Chociaż z dobrą bronią da się radę! Zapewne dużo userów zacznie wypisywać 'Co za idiota!' lecz jak zauważyłem dużo osób stosuje ten build i się tak zastanawiam czy gdybym teraz zaczynał grę bodym sam bym go nie wybrał... Polecam :-)

No to czas na powiedzeniu  coś o sprzęcie dla bodego. Według  mnie sprzęt dla bodego powinien wyglądać tak przy następujących lvl ;f Zaczynamy od 25lv poniewawż uważam ,że wcześniej nie ma co inwestować w dobre eq.

25lvl:

Tygrysia +6
Srebna branza +6
Kolczyki miedziane +4
Srebny miecz +4 ( nie ma co w lepszy inwestować !)
Butki - powinniśmy już zaczynać przyzwyczajać się do bonów do krytyka, przeszywki i hp !
Naszyjnik - patrz wyżej
Bojowa tarcza +6
Żelazny +6

34lv:
Tutaj nasze eq nieco się zmieni ...
Śmiertelna +4!!! ( Nie jakaś +7 bo nie ma co ! Zacząc oszczędzać na dobrą smoczą juz trza!)
Srebna branza +7 powinna wystarczyć, lecz powoli próbować robić na +9
Ebonitki +7 podobnie jak z Srebną !
Butki i naszyjniki - najlepiej z krytykami/przeszywkami ponad 5% i bony do hp ponad 500hp
Fms +7/8/9 Średnie 5% ++++
Nadal bojowa tarcza +6
Żelazny +7

42lv:
I tutaj nasze eq nie zmienia się za bardzo! Jedynie fms powinien być już +8 i powinniśmy posiadać smoczą +7/8/9 najlepiej z kd defa ponad +2 ! Już na 41lv powinna być czarna okrągła +6! Jeżeli chcemy również być pr0 w pojedynkach to powinno się zacząć już powolutku inwestować w absy. A na dodatek na tym lv powinniśmy mieć już minimum żelazny +8.


54lv:
Zbroi nie zmieniamy , w smoczku latamy do 61lv (chyba że mamy pr0 to można nawet dłużej ;>)
Już tutaj powinna być srebna +8 +, ebo +8 i fms +9 ze śednimi 5%+++ minimum !!! A jeżeli chodzi o krytyki to ponad 10% i hp tak z 7k +

A tera dodatki,exp,zarabianie

Koń:
25lv - 1 lv konika
38lv - tutaj już obowiązkowo bojowiec powinien być, jak i nie wcześniej !
A jeżeli chodzi o konia wojskowego to raczej nie trzeba w niego inwestować, lecz np taki skill konny cięcie z siodła nie raz ratował mi dupsko.

Jak zarabiać ?

Po prostu lecimy na metiny i robimy woja 18 lvl mentala z eq+9 i dropimy medale(sellamy po 130k albo wiecej).




Exp
1-10lv Zwierzęta w m1
10-15lv Zaprzysiężone
15-30lv Dzikusy
30-40lv Zwykle orki ( obowiązkowo bojowiec powinien być już tak na 38lv jak wcześniej wspominałem, jeżeli go posiadamy to możemy juz na 38lv próbować dostać się do pt na bo)
40-50lv Pt na bo , od 45lv możemy próbować solo z buffem i lurem jak posiadamy dość dobre eq
50-52lv Małe pająki w v1
52-60lv nawet po jednej grupce szponów możemy walić, exp i tak w miarę dobry
60++ v2 , jak będziemy już mieli tak 75lv + to las czerwony.

JEŚLI POMOGŁEM TO PODPISZ NA DOLE: (THX).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-rangers.pun.pl www.juniorzypodokregsosnowiec.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl www.ecola.pun.pl